You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Досвід роботи

Наша компанія працює на ринку з 2002 року.

У 2014 році було відкрито новий напрямок бізнесу та розпочато продаж кріплень. На цей час ми стали надійним постачальником та партнером, якому довіряють клієнти.

Виробництво кабельних стяжок та елементів інсталяції для електромонтажу було освоєно у 2016 році. Виробництво та перші продажі захисних окулярів  розпочались у 2019 році. Нова виробнича лінія для нанесення високотехнологічних покриттів на лінзи захисних окулярів змонтована у 2021 році.

Наша місія

Ми бачимо свою місію в поліпшенні рівня безпеки людей через формування культури використання засобів захисту органів зору, та сучасних елементів для електромонтажу.

Наша історія

Початок, 2014

Ми створили бізнес і почали продавати кріплення.

Виробництво кріплень, 2016

Ми розпочали власне виробництво кріплень.

Виробництво захисних окулярів, 2019

Ми розпочали власне виробництво захисних окулярів.

Наша команда

Команда INEGVA це 60 висококваліфікованих співробітників, які працюють на двох промислових ділянках. За час існування компанії, як в справжній сім'ї, у колективі, з'явилися свої принципи та традиції. Постійний розвиток та навчання працівників є невід'ємною частиною життя в INEGVA. Не дивлячись на пандемію ковід та військове вторгнення Росії, наша компанія продовжує зростати, даючи робочі місця українцям, та виводячі нові, ліквідні продукти для наших шановних партнерів.


Our team

Наша мета

Забезпечити високоякісною продукцією компанії та працівників за для покращення умов праці, отримання кращого результату та вищої додаткової вартості для підвищення конкурентоспроможності на ринку.

Наші сертифікати

Сертифікати, що підтверджують високий рівень якості нашої продукції та відповідність міжнародним стандартам.

Менеджмент

Олександр Веремко

Генеральний директор

Олександр Тимченко

Керівник відділу збуту

Олександр Кравченко

Менеджер зі збуту на території Украіни