250 малих і середніх компаній Forbes Ukraine

  • 29.06.2023

Ми з гордістю заявляємо, що наша компанія ІНЕГВА увійшла до списку "NEXT250" журналу Forbes Ukraine. Це список перспективних малих та середніх компаній України, які рухають український бізнес уперед. Такі компанії у непростий час продовжують створювати робочі місця, піднімати економіку України надихати кожного українця.

Ми пишаємось своїми досягненнями, які стали можливими завдяки нашій талановитій команді та нашим партнерам. Ми продовжуємо працювати, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та запропонувати їм високоякісну продукцію. Ми дотримуємося стратегії, яка спрямована лише на рух уперед та постійне зростання.

Це досягнення є яскравим підтвердженням нашого успіху і є потужною мотивацією для продовження нашого шляху. Ми впевнені, що з нашими цінностями, командою та стратегічними планами на майбутнє ми зможемо досягти ще більш вражаючих результатів, долаючи будь-які перепони. Ми щиро дякуємо всім нашим партнерам за їх довіру та безперервну підтримку, які є фундаментом нашого зростання та успіху.