Нова можливість у виробництві - запуск обладнання для 2-компонентного лиття!

  • 08.06.2023

Ми маємо чудову новину для наших клієнтів та партнерів. З радістю повідомляємо, що компанія Інєгва розширює свої можливості та впроваджує у виробництві новий процес - двокомпонентне лиття.


2-компонентне лиття - це метод, який дозволяє створювати складні вироби з використанням двох різних матеріалів одночасно. Цей процес є вельми ефективним та забезпечує високу якість і точність отриманих виробів. Він застосовується в різних галузях, включаючи автомобільну промисловість, медицину, електроніку та інші.


Що робить 2-компонентне лиття таким вражаючим? Цей процес дозволяє поєднувати різні матеріали, такі як пластик, силікон, поліуретан та інші, в одному виробі. Це дозволяє створювати вироби з різними функціональними властивостями, такими як гнучкість, пружність, стійкість до тертя та хімічних речовин. Завдяки 2-компонентному литтю ми можемо створювати вироби зі складними геометричними формами та забезпечувати їхню високу якість.

Ми інвестували значні зусилля та ресурси у впровадження 2-компонентного лиття в нашому виробництві. Наша компанія обладнана сучасними технологіями та обладнанням, що дозволяє нам виробляти якісні та інноваційні вироби для наших клієнтів. Ми пишаємося нашою командою професіоналів, яка здатна задовольнити найскладніші вимоги та вирішити навіть найскладніші завдання.


Запуск 2-компонентного лиття - це величезний крок вперед для Інєгва і наших клієнтів. Ми раді поділитися цією новиною з вами та запрошуємо всіх зацікавлених зв'язатися з нами для отримання більш детальної інформації.


Залишайтеся з нами, інновації Інєгва тільки починаються!


Для отримання додаткової інформації про 2-компонентне лиття та наші послуги, відвідайте нашу сторінку за посиланням: Двох компонентне лиття під тиском