INEGVA Впроваджує виробництво Захисних Окулярів ACTIVE

  • 28.07.2023

Новий Рівень захисту Очей

Підтримка здоров'я та безпеки під час роботи яка вимагає використання спеціального захисту, який забезпечить надійний захист очей від шкідливих факторів. Компанія INEGVA з радістю анонсує запуск виробництва захисних окулярів ACTIVE, які піднесуть рівень захисту очей на новий рівень. У цій статті ми розглянемо основні характеристики та переваги цієї нової лінійки захисних окулярів.

Нова Лінійка Захисних Окулярів ACTIVE

INEGVA відзначає початок нової ери захисту очей з введенням у виробництво лінійки захисних окулярів ACTIVE. Ця лінійка станове собою надійний та сучасний засіб захисту, розроблений з урахуванням потреб спеціалістів у різних галузях та просто тих, хто піклується про своє здоров'я.

Особливості Захисних Окулярів ACTIVE

ACTIVE Protective Glasses - це високоякісні захисні окуляри, що відрізняються різними інноваційними характеристиками:

  • М'які Подушечки на Носі: Один з головних аспектів комфорту - наявність м'яких подушечок на носі, які забезпечують максимальний комфорт під час носіння.
  • Міцність та Стійкість: Завдяки використанню високоякісного полікарбонату, окуляри ACTIVE стійкі до пошкоджень та забезпечують надійний захист від різних негативних впливів.
  • Захист від УФ-Випромінювання: Захист від ультрафіолетового випромінювання на рівні UV 400, який допомагає запобігати можливим ушкодженням очей від сонячного випромінювання.
  • Захист від подряпин: Незалежно від обраної моделі, ви можете розраховувати на те, що ваші окуляри прослужать вам довго.
  • Антизапотівання та Захист від Подряпин: Також моделі ACTIVE Protective Glasses мають спеціальне покриття UltraVISION проти запотівання та подряпин, що забезпечує відмінний вид і захист під час роботи в умовах змінної вологості та інтенсивного використання.